Atlantida: naujas stebuklas Dubajus

Dubajus yra nesibaigiantis siurprizas. Milijonai turistų Emyratai kiekvienais metais, nes jie traukia puikiais patogumus siūlo. Poilsiautojų, atvykstančių į Emirate skaičių tikimasi, kad toliau didės per ateinančius metus.

Atlantida yra naujas stebuklas Dubajus. Tai aukštos klasės viešbutis, įkvėptos Atlantida, legendinė sala, kad - atsižvelgiant į istoriją papasakojo Platono mitas - nukrenta į vandenyną.

Šis architektūros stebuklas buvo pastatytas didžiausias dirbtinis palmių formos salų kada nors pastatytas pasaulyje: Palm Jumeira. Šios septynios statybos žvaigždučių viešbutis - kad yra du bokštai, kuriuos jungia arka - kainavo 1,5 milijardo JAV dolerių. Ji buvo pastatyta ant 113-Acre srityje. Ji 1.539 erdvūs kambariai, 17 restoranus, keletą barų ir holai, Geriausios parduotuvės ir daugybė pramogų, yra žaidimų aikštelės vaikams, privatų paplūdimį ir Aquaventure - vandens pramogų parko, labai didelį skaidrės skirtos legendinio pakrovimas.

166 arabų stiliaus apartamentai pamiršti Blue vandenis Persijos įlankos, bet tai dar ne viskas! Atlantis siūlo stulbinantis peržiūros Under the Sea per daug! Yra didžiulis vandens akvariumą pagal viešbutis - visagalis, kad daugiau nei 65.000 jūros būtybių, tarp kurių yra banginis ryklys - ir kai kurie iš kambarių langai į jūros dugną.

Bridge Suite bottonhole gėlės Atlantida. Jis yra 900-m ² Suite kainuoja 18.500 € už naktį. "Normalus" kambariai vietoj kaina 300 € per naktį maždaug.

"Atlantis" tapo viena iš Dubajaus tapatybės ženklai, bet ekologams yra ginčijamas savo costruction, kaip jie teigia, kad dirbtinės salos, kurioje jis guli padarė nepataisomą žalą koralų rifų statybai.

Back Archyvas

  • Feed RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB