Vadovas namų pardavėjai

Vadovas namų sellersThere yra daug dalykų, kad būtų atsižvelgta į parduodant namus. Visų pirma, būtina priminti, kad rinkos varomoji jėga yra kaina.

Namų pirkėjai ieško gerų pasiūlymų, tačiau pardavėjai gali gauti didelę naudą, apie jų turtą, jei jos turi stiprias nuosavybės vertybinių popierių pozicijai, tiesą sakant, jie turėtų turėti galimybę parduoti savo nekilnojamąjį turtą už labai konkurencingą kainą. Namų pirkėjai yra labai sutelktos į kainą, todėl namo pardavėjai, kurie privalo parduoti savo turtą, gali būti priverstas jį parduoti už mažą kainą. Pardavėjas, kurie yra mažai nuosavybės vertybinių popierių pozicijai, gali kreiptis į savo būsto kompanija ir pabandyti padaryti trumpą pardavimo.

Tie, kurie parduoda savo namuose, nes jiems reikia daugiau vietos, gali laikyti, investuojantys į savo esamų namų remodeling, o ne pardavimo persikelti į kitą namuose.

Pardavimas namų yra ne lengva. Pirkėjas gali nutraukti pardavimą net po to, kai pateikė pasiūlymą.

Išminčius pardavėjų ir jų nekilnojamojo turto agentai visada turi priminti, kokios naudos ir kokybės požymiai namo pirkėjas siūlo, kad būtų išvengta "pirkėjo sąžinės", kuris yra gana paplitusi tarp namų pirkėjų. Jie turėtų atkreipti dėmesį į parduoti turto vertė ir nauda jis pasižymi, pavyzdžiui, jo vieta ir patogumai prieinama neibourhood. Didelė pinigų indėlių, taip pat veiksmingas būdas suteikti pirkėjo įsipareigojimas parduoti.

Pardavėjai ir jų agentai turėtų dirbti ginti nuosavybės kaina. Jie turėtų bendradarbiauti su vertintojo Nustatant parduoti namo vertę. Jos turėtų atkreipti dėmesį į detales, kad patvirtinti, kad turto vertė.

Siekiant uždaryti sandorį sėkmingai, būtina rašyti sąlygos ir neapibrėžtumai atidžiai įskaitant tam tikro termino užbaigti.

Prieš parduodant turto pardavimas, patartina, kad pardavėjai, kad išankstinis patikrinimas, siekiant spręsti klausimus, pastebėtą kontrolės, prieš pateikiant ataskaitą pirkėjui.

Bet kokiu atveju, svarbiausia yra nuspręsti iš anksto komunikacijos grafiką su visomis šalimis, kurios dalyvauja sandoryje, siekiant, kad visi būtų sutelktas į sandorį ir gauti sėkmingai parduoti.

Back Archyvas

  • Feed RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB