Velykos 2010: pigių Nuoma Europoje

Pigių skrydžių ir specialius pasiūlymus skatinti poilsiautojų į užsienį Velykos.

Prancūzija, Ispanija, Jungtinė Karalystė ir Italija, taip pat keletą Europos miestų, tokių kaip Amsterdamas, Berlynas, Barselona, Praha ir Budapeštas yra labiausiai pageidaujamą miestai.

Be viešbučiai, kelionės rasite platų jaukus namų nuomą. Kainos už butą dviem asmenims į Paryžius pradėti nuo 50 eurų už naktį, o į septynias svečiams privatus baseinas vila kaina yra 85 eurų per dieną. Turistai gali pasirinkti aplinką tausojančių namų - Prancūzijoje, Anglijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Airijoje ir Italijoje - kurių savininkai yra įsipareigojusios gerbti aplinką, remti vietos bendruomenės ir tipiškų produktų skatinimo. Galima išsinuomoti nedidelį butą dviem asmenims už 270-380/week Hampshire arba dvivietis kambarys 50 € / nakčiai ekologiškas "Posada" Asturijos (Ispanija).

Italijoje yra puikios nuolaidos poilsiautojų, kurie knygos jų buvimo nuoma namuose iki kovo pabaigos. Trentino Alto Adige "yra pirmaujanti vieta Velykų atostogas. Į Corvara centras Kawalerka - prie slidinėjimo kurortų - kainuoja 50 eurų per dieną, o kaina už dviejų kambarių butas "Baita" - Alpių prieglobsčio - gali kainuoti 140 € ir kaina šiek tiek aplinkos -frinedly chata šešis svečiai yra 35 EUR / asmeniui.

Toskana yra dar vienas puikus atostogų paskirties vietas ir siūlo platų nekilnojamojo turto nuoma: mūrinis apartamentai su terasa pirmame aukšte, sodybas su baseinu, 18-ojo amžiaus medžioklės vilų apsuptyje akmeninis ąžuolas ir kiparisai.

Toskana yra viena iš labiausiai ieškoma po investicijų miestai Italija, nes jos geležinkelių kaime ir jos kultūrinį turtą grožį. Užjūrio investuotojai suinteresuoti įsigyti kaimo savybes, siekiant paversti juos į poilsio namus. Toskana siūlo Atpalaiduojantis atmosferą poilsiautojų, weekenders ir dienos trippers. Štabas kerintis miestų ir miestelių, kad pasigirti pasinaudota meno ir kultūros paveldui. Yra žavinga Kvapnų vynuogynų ir švelniai valcavimo kaime, taip pat žavinga kobalto jūros regione. Šeši svetainės - pavyzdžiui, senamiestyje, Florencija ir Siena buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą UNESCO. Semplicemente Vacanze siūlo puikias atostogas nuomos galimybes Toskanoje.

Apulia tapo mėgstamiausia atostogų ir investicijos į nekilnojamąjį turtą paskirties. Užsienio pirkėjų renkasi Apulijos ir Salento įsigyti antruosius namus jį naudoti kaip savo vasarnamį, kad nusipirkti to let investicijų į regioną arba paversti ją turistų apgyvendinimo galimybe.

Apulija ir Salento galima išsinuomoti kaimo akmens savybių, istorinės rezidencijos, renovuotas 18-amžiuje "Trulli" apsupta alyvmedžių stulbinantis grožis, graži, kotedžai ir spalvinga kraštovaizdį ir vilos su vaizdu į nuostabų Švarus jūra.

Ischia ir Tyrrenian jūroje, Porto Rotondo Sardinijoje, Assisi ir Spoleto taikiai regiono Umbria - žalia širdies Italija - yra patrauklių vietų praleisti Velykų ir vasaros atostogų metu ar tiesiog savaitgalį.

Taip pat galima sustabdyti užsienyje - ne tik per Velykas - visiškai nemokamai prisijungti prie tinklo, kuris skatina nekilnojamojo turto atostogų mainų.

Paskutinis, bet ne mažiau, galima pasirinkti labai savotiškas apgyvendinimo tipus. Prancūzijoje - Provanso - galima apsistoti tipiškas mongolų "yurta" už 25 € / nakčiai, arba kubo formos namuose skaidrią riba 90 € / nakčiai dviem asmenims.

Back Archyvas

  • Feed RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB